Torte Per Ditelindje Per Babin

Posted on

Torte Per Ditelindje Per Babin

Teuta Krasniqi me urim të veçantë për babain. Adonisi uron “nafakën” e tij për ditëlindje. Korab Shaqiri befasohet nga shoqëria për ditëlindje .
Po mendoj për Fëmirinë time, për kohën që kemi kaluar bashkë dhe për sherret që. shikoja Babin i veshur me komplete krah për krah me Mamin që dukeshin si Mbreti. Për ditëlindje ti dëshiroj tana të mirat e botës, duke filluar me shëndet, .
Mësoni se si të përgatisni Tortë për ditlindje duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.
Urime per Ditelindje te Ndryshme – Urime te shumta per nje dite speciale qe festohet nje here ne vit, Urime ditelindjen.
ღ Urime te ndrryshme perDitelindje– ღ ''. 12051 likes · 87 talking about this. Community.
Pasticeria "Sweet Vesa" – Torte me porosi, Pristina. 24K likes. Tel. 045 128 128 Instagram: @sweetvesa_cake.

Leave a Reply

Your email address will not be published.